Villa Oliva

Villa Oliva znajduje się w historycznej , doskonale położonej części Gdańska, Oliwie. Zlokalizowana jest w dzielnicy domków jednorodzinnych na zamkniętej ulicy.Villa Oliva to budynek o powierzchni 380 m2 składający się z 3 kondygnacji i oferujący 5 pokoi oraz 100 metrowy apartament na poddaszu. Pokoje mają powierzchnię od 16 do 32 m2, są przestronne i wyposażone w drewniane meble.W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD z pełnym pakietem TV kablowej. W całym obiekcie jest bezprzewodowy dostęp Wi-Fi. Na każdej kondygnacji znajduje się łazienka z toaletą. W obiekcie jest również kuchnia z lodówką. Dodatkowo na każdym piętrze znajduje się barek umożliwiający zaparzenie kawy i herbaty.Villa Oliva posiada przepiękny ogród o powierzchni 800 m2 z miejscem do grillowania oraz wypoczynku.

Oferujemy kameralne otoczenie, bezpieczną i cichą lokalizację oraz wygodne skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dworzec PKP, SKM oraz pętla autobusowa w Oliwie znajdują się w odległości 5 minut piechotą(200 m),a pętlą tramwają około 10 minut(400 m) od pensjonatu. Dostępne połączenia pozwalają na wygodną komunikację z dowolną częścią Trójmiasta. Plaża w dzielnicy JELITKOWO znajduje się w odległości 25 minut spacerem lub 5 minut jazdy samochodem(2 km). W okolicy 200 metrów znajdują się sklepy sieciowe oraz osiedlowe, aw promieniu kilometra Centra Handlowe LECLERC, REAL oraz ALFA CENTRUM.

W pobliżu znajduje się słynna KATEDRA OLIWSKA oraz przepiękny PARK OLIWSKI przy PAŁACU OPATÓW, do którego dotrą Państwo w promieniu 10 minut spacerem. ZOO umiejscowione w odległości ok. 3 km od pensjonatu, będzie dodatkową atrakcją dla najmłodszych gościnaszego pensjonatu. Jest ono jednym z najciekawszych gdańskich atrakcji i wspaniałym miejscem na spędzenie czasu z dziećmi.

Villa Oliva posiada 5 miejsc parkingowych na terenie posesji, oraz 4 dostępne przed posesją. Obiekt jest monitorowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Villa Oliva to twoje wyjątkowe miejsce na pobyt w Trójmiescie.